KARIERA

W FANTASY EXPO

COMMUNITY MANAGER – MOBILE GAMES

Masz trochę wolnego czasu i interesujesz się grami mobile? Dobrze się czujesz w Social Mediach i łatwo zjednujesz sobie ludzi? Rozpocznij z nami współpracę jako Community Manager w sektorze mobile games! Proponujemy pracę zdalną, w nie pełnym wymiarze godzin – około 12 godzin tygodniowo.

Obowiązki:

  • Budowanie społeczności wokół gier mobilnych.
  • Moderowanie dyskusji.
  • Monitorowanie grup.
  • Budowanie dobrego wizerunku marki wśród społeczności.
  • Reagowanie na kontrowersyjne wypowiedzi.

Wymagania:

  • Samodzielność.
  • Odpowiedzialność.
  • Umiejętność zarządzania czasem.
  • Znajomość gier mobile.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów w Social Media.
  • Inicjatywa.
  • Umiejętność współtworzenia grup w Social Media.

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy.
  • Praca zdalna.
  • Zdobycie doświadczenia pracy w branży esportowej.
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Podnoszenie własnych kwalifikacji i dostęp do nowych technologii.

Praca w branży gamingowej czeka właśnie na Ciebie!

Zgłoszenia prosimy wysyłać na:

[email protected]

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacji.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”