KARIERA

W FANTASY EXPO

Realizator Wizji
Wrocław / Warszawa

Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należała realizacja programów studyjnych w pełnym zakresie.

Obowiązki:

  • Realizacja wizji
  • Obsługa videowall'a
  • Przygotowanie studio do nagrania

Wymagania:

  • Znajomość mikserów wizyjnych opartych na rozwiązaniach wirtualnych
  • Doświadczenie w realizacji wielokamerowych produkcji
  • Doświadczenie w realizacji programów na żywo
  • Otwarta głowa i dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Znajomość trybów kamer gry CS:GO lub LoL

Oferujemy:

  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Praca w grach czeka właśnie na Ciebie!

Zgłoszenia prosimy wysyłać na:

praca@fantasyexpo.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacji.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”