KARIERA

W FANTASY EXPO

Redaktor portalu Esportnow
/ Esportnow.pl

Esport i gry komputerowe to twoja pasja? Śledzisz rozgrywki i turnieje, zawsze jesteś na czasie z wynikami i wiesz wszystko o transferach między drużynami? Dołącz do naszego zespołu redakcyjnego.

Obowiązki:

  • Tworzenie treści na potrzeby portalu Esportnow.
  • Dbanie o jakość treści zamieszczanych newsów.
  • Współpraca z innymi dziennikarzami redakcji.

Wymagania:

  • Dobra znajomość międzynarodowej i lokalnej sceny esportowej.
  • Duża dyspozycyjność czasowa.
  • Umiejętność szybkiego i sprawnego redagowania treści.
  • Umiejętność dobrego planowania pracy.

Mile widziane:

  • Podstawy obsługi CMS Wordpress.
  • Studenci kierunków dziennikarskich lub polonistyki.

Oferujemy:

  • Pracę zdalną lub w naszym biurze w centrum Wrocławia.
  • Możliwość uczestnictwa w największych imprezach esportowych w Polsce.
  • Możliwość kreowania nowych standardów polskiego dziennikarstwa esportowego.
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy.
  • Pracę w młodym, dynamicznym i zgranym zespole.

Praca w grach czeka właśnie na Ciebie!

Zgłoszenia prosimy wysyłać na:

praca@fantasyexpo.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacji.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”