KARIERA

W FANTASY EXPO

Redaktor strony Polska Liga Esportowa
/ League of Legends

Do zespołu tworzącego Polską Ligę Esportową poszukujemy doświadczonych redaktorów. Rozwijaj z nami polski esport i twórz angażujące treści na stronę Polskiej Ligi Esportowej.

Obowiązki:

  • tworzenie treści dla portalu Polskiej Ligi Esportowej
  • bieżące uzupełniane informacji na temat rozgrywek i statystyk.
  • współpraca koordynatorami projektu.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość sceny LOL (lokalnej i europejskiej).
  • nienaganna znajomość języka polskiego.
  • umiejętność organizacji własnego czasu pracy.
  • dotrzymywanie terminów i sumienność.
  • duża dyspozycyjność czasowa.

Mile widziane:

  • podstawowe umiejętności edycji szablonów Wordpress.
  • obsługa podstawowych funkcji edytorów graficznych.
  • znajomość branży esportowej i eventowej.

Oferujemy:

  • pracę zdalną lub w naszym biurze w centrum Wrocławia
  • możliwość wyznaczania standardów polskiego dziennikarstwa esportowego.
  • możliwość uczestnictwa w największych imprezach esportowych w Polsce.
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole.

TWÓRZ Z NAMI POLSKĄ LIGĘ ESPORTOWĄ!

Jako swoją aplikację prześlij nam oprócz CV własną relację jednego ze spotkań
z pierwszego sezonu PLE

Zgłoszenia prosimy wysyłać na:

praca@fantasyexpo.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacji.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”