KARIERA

W FANTASY EXPO

Social Media Manager

Do naszego zespołu poszukujemy Social Media Managera. Rozwijaj z nami esport i twórz angażujące treści!

Obowiązki:

  • odpowiadanie za komunikacje między firmą a klientem za pomocą mediów społecznościowych
  • przygotowywanie strategii komunikacji
  • tworzenie contentu esportowego
  • moderowanie treści

Wymagania:

  • znajomości platformy Facebook (Power Editor, Business Manager, tworzenie reklam i ich analiza), Twitter, Instagram oraz YouTube
  • znajomości sceny esportowej
  • nienagannej pisowni
  • umiejętności poruszania się po mediach społecznościowych
  • komunikatywności, samodzielności i otwartości
  • doświadczenie w przygotowaniu strategii komunikacyjnych w Social Media
  • nieszablonowego myślenia

Oferujemy:

  • pracę w młodym, świetnym i kreatywnym zespole
  • pracę projektową, bezpośredni wpływ na realizację celów
  • możliwość doskonalenia zawodowego poprzez szokolenia i konferencje
  • niezbędne wyposażenie do pracy
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę z klientami z całego świata
  • pracę przy projektach w nowych technologiach
  • kawę z expressu ;)

TWÓRZ Z NAMI POLSKĄ LIGĘ ESPORTOWĄ!

Praca w grach czeka właśnie na Ciebie!

Zgłoszenia prosimy wysyłać na:

[email protected]

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacji.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”